Oficiální otevření hotelu nás mile překvapilo

Otevření hotelu se nám malinko posunulo a místo 1.6.2019 jsme se setkali 29.6.2019. Od 15.00 jste tak měli možnost účastnit se oficiálního otevření hotelu a prohlédnout si tak pokoje, lounge bar, hotelovou restauraci, která je aktuálně v rekonstrukci či salónek na společenské akce.

Velmi nás překvapila hojná účast. Už před 15 hodinou čekaly zástupy před „bránami“ hotelu. Přišli se na nás podívat i Všudybyl a také mnoho naších přátel, známých, místních i mimošternberských. Během celé té slávy jste se mohli občerstvit v hotelovém baru, kde kromě tradičního českého piva, vína, alka i nealka bylo připravené i nějaké to zobání.

O hotelu

Hotel disponuje 70 místy ve 30 dvou až ctyřlůžkových pokojích s vlastním WC a sprchovým koutem. Pokoje jsme zařídili vkusně, lehce a jednoduše, tak abyste se u nás cítili jako doma, nic Vám nechybělo, ale přitom abyste neměli dojem, že se s námi přenášíte někde do baroka.

Mnoho pokojů disponuje vlastním balkónem či terasou, avšak pokud Váš pokoj tuto možnost nenabízí, můžete na každém patře využít posezení na společném balkóně, v přízemí na zahrádce či v zadní části na terase.

Restauraci se chystáme otevřít během roku 2020, občerstvit se však u nás můžete v baru, který jeotevřený denně od 15.00 – 23.00.

V neposlední řadě je potřeba připomenout salónek pro 130 osob, který je vhodný pro pořádání nejrůznějších akcí – od těch soukromých jako je svatba, narozeniny až po firemní akce, rauty, teambuildingy apod.

Okolí hotelu

Není tajemstvím, že Český Šternberk je známý svým stejnojmenným, pohádkovým hradem, který náleží k jedněm z největších v České republice. Kromě této turistické atrakce se můžete vydat na cyklo i pěší výlety do okolí. Mnoho naších klientů zde také přijíždí sjíždět vodu, ale rovněž na víkendový odpočinek od ruchu velkoměsta.

Ač zde máte cestu služební nebo soukromou, jsme zde pro Vás. Vzhledem k naším dlouholetým zkušenostem v cestovním ruchu i v hotelnictví, Vám velmi rádi pomůžeme zorganizovat firemní i soukromé akce nebo poradíme, kde se vydat po okolí, aby Váš pobyt splnil přesně to, proč jste k nám zavítali.

Psali o nás

Rádi se pochlubíme článkem ze Všudybylu v rozhovoru s majitelem Tomášem Pipiškou, který najdete ZDE.

Děkujeme ještě jednou všem zúčastněným a zase opět na shledanou na další akci.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů