Wellness

Sauna

Nedílnou součástí našeho wellness centra je sauna, kde se následně můžete zrelaxovat v odpočinkové zóně. Do sauny se vejdou 4 osoby. Můžete si jí objednat pouze pro sebe nebo se podělit s ostatními hotelovými hosty.

Ceník

Cena za saunu pro soukromé využití
Maximálně 2 osoby, za každou další je započteno 250 Kč.
500 Kč/1,5h
Cena za vstup individuálně
V případě, že je sauna nahřátá a není pronajatá soukromě, můžete využít jako individuální vstup.
250 Kč/osoba

Odpočinková zóna

Součástí sauny je i odpočinková zóna, kde se perfektně zrelaxujete a odpočinete si po náročném dnu. 

Fitness centrum

Nedílnou součástí odpočinku a tedy i wellness je bezpochyby fitness centrum. Aktivní odpočinek je zdravý jak pro naše tělo, ale i pro naši psychiku. Užijte si tedy naplno naši posilovnu s kardio zónou a následně se uvolněte v sauně, vířivce či v bazén. Fitness centurm je pro naše hotelové hosty zdarma. 

Bazén

Během roku 2020 se nám podařilo vybudovat venkovní bazén na naší terase. Kromě relaxu na zahrádce či v bazénu se můžete těšit i na odpočinek ve vířivce.

Bazén disponuje teplou a navíc ještě slanou vodou. Díky slané vodě má navíc blahodárné účinky na Vaše zdraví. Už nemusíte k moři, zastavte se k nám.

Masáže

V brzké době se také naší hosté dočkají možnosti masáže. Co víc si můžete přát během náročné pracovní cesty nebo během wellness pobytu. Krásná příroda, výlety a procházky po šternberském kraji a následně masáž, sauna, jacuzii či odpočinek na terase v bazénu.