O nás

Stačí jeden pohled na prostředí Českého Šternberka a není potřeba více slov, proč jsme se rozhodli právě pro toto místo. Vážíme si svých kořenů a ctíme prostředí, které nám poskytuje domov. V UniqHotelu se tak setkaly slovensko-dominikánské původy na českém území. Možná i to byl podvědomý důvod výběru hotelu právě zde. Pohostinnost a otevřenost místních obyvatel, ale i hojnost přírody a familiárnost prostředí, připomíná jak Slovensko tak i Dominikánskou republiku.

Ozdobou a chloubou je majestátní hrad, který náleží k jedněm z největších v České republice. Sportovní vyžití, cyklo i pěší výlety a klid, který sálá z každého zákoutí, zapadly jako puzzle. V neposlední řadě perfektní dostupnost z dálnice a jednoduchost odpočinku i pro Pražany byly jakousi třešinkou na dortu.

Ač už byla příčina jakákoli, jsme velmi rádi, že jsme součástí Českého Šternberka a stejně jako toto okouzlující městečko se všemi svými krásami i my máme pro Vás  náruč otevřenou.

S kým se u nás setkáte?

Tomáš Pipiška

Majitel - Generální ředitel
Usměvavý, skromný Slovák, který je zde pro Vás dnem i nocí. Tomáš si velmi dobře uvědomuje, jak je důležitá píle a osobní účast, zvláště v začátcích. A proto rekonstrukci hotelu prováděl vlastníma rukama (mnohdy až do brzkých ranních hodin) a dodnes přidává ruku k dílu při chodu hotelu.

Leila Boasier Budecker

Majitelka - Administratovní pracovník
Obrovskou podporou, neutuchající energii a otevřeností vlastní dominikánskému národu je žena Tomáše - Leila. Ta je mu po boku v každé situaci. Obchodní duch, zkušenosti a píle jsou to, co předává. A i díky ní v sobě snoubí UniqHotel přátelskou a příjemnou atmosféru.

Eka Stehlíková

Koordinátorka služeb
Každý hotel má svého anděla strážného. V UniqHotelu je ním Eka. Zařídí a ohlídá, co je potřeba, aby udržela vše v plyulém chodu. Nejen, že je sympatická, ale především je andělkým pracantem, kterého aby lupou pohledal.